Czwartek, 15 listopada 2018. Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda Wyślij kartkę >>>
sponsoring
Dodany przez | wtorek, 05 października 2010 11:47
Co do zasady pieniądze przekazane na tzw. szczytne cele można odliczać od dochodu lub podatku. 1% podatku ? tylko dla OPP Podstawowe odliczenie to 1% podatku ? o ile fundacja jest organizacją pożytku publicznego można 1% swojego podatku przekazać na ...
Dodany przez | wtorek, 05 października 2010 00:13
Darowizna finansowa Co do zasady darowizna nie stanowi dla spółek kosztów uzyskania przychodu. Wskazuje na to art. 16 ust. 1 pkt 14 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych. Zatem nie można w bezpośredni sposób zaliczyć do kosztów firmy ...

Kto jest Online

Na portalu jest teraz

0 użytkowników43 gości
X  Nie pokazuj więcej
Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.

Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji o celu ich używania w przeglądarce znajdziesz tutaj.