Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora Wyślij kartkę >>>
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Rodzice dzieci z niepełnosprawnością intelektualną
(1 wejść) 1 Gość
W dół
TEMAT: Rodzice dzieci z niepełnosprawnością intelektualną
alleksandrak
Użyszkodnik
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Rodzice dzieci z niepełnosprawnością intelektualną 4 mies., 1 Tydzień temu Oklaski: 0
Drodzy rodzice dzieci z niepełnosprawnością intelektualną!

Jestem studentką kierunku Edukacja i Rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną na studiach magisterskich.
Potrzebuję Waszej pomocy, chciałabym poznać Waszą opinię na temat znaczenia współpracy rodziców z terapeutą w rehabilitacji dziecka.
Bardzo pomoże mi to w obronie dyplomu

Ankieta jest anonimowa, z góry dziękuję za poświęcenie mi tych kilku minut

Link do ankiety:

goo.gl/forms/lqAxvVgYseUhcryi1

Pozdrawiam serdecznie, Ola

Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
alleksandrak
Użyszkodnik
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Rodzice dzieci z niepełnosprawnością intelektualną 4 mies., 1 Tydzień temu Oklaski: 0
Drodzy Państwo!

Już tyle z Was wyświetliło mój post, kilkadziesiąt osób... Gdyby połowa z Was wypełniła mój kwestionariusz (co zajmuje dosłownie kilka minut) mogłabym kontynuować swoje badania! Bardzo bardzo proszę o wsparcie brakuje mi ponad 20 osób.

Serdecznie pozdrawiam, Ola

Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Do góry
Pobierz nagłówki ostatnich postów.