Sobota, 20 kwietnia 2024. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha Wyślij kartkę >>>
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Kwestionariusz PPŻ
(1 wejść) 1 Gość
W dół
TEMAT: Kwestionariusz PPŻ
#1773
agajot1
Użyszkodnik
Posty: 2
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Kwestionariusz PPŻ 11 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 0
Szanowni Państwo,
Nazywam się Agnieszka Jadach i studiuję psychologię kliniczną. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. Jej temat dotyczy osób niepełnosprawnych. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wziąć udział w kwestionariuszu, proszę wejść w poniższy link.

www.ankietka.pl/ankieta/103819/kwestionariusz-ppz.html

Kwestionariusz jest anonimowy i dotyczy percepcji położenia życiowego. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wynikami pracy, proszę o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dziękuję z góry wszystkim osobom, które wypełnią kwestionariusz.

Z wyrazami szacunku, Agnieszka Jadach
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1801
agajot1
Użyszkodnik
Posty: 2
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Kwestionariusz PPŻ 11 lat(a), 1 Miesiąc temu Oklaski: 0
Szanowni Państwo

Dziękuję wszystkim, którzy do tej pory wzięli udział w Kwestionariuszu PPŻ. Dziękuję również za liczne komentarze odnośnie tego narzędzia. Zbliżam się do końca zbierania wyników, więc jest jeszcze ostatnia chwila (dokładnie 8 dni) dla osób, które chciałby wypełnić mój kwestionariusz. Dzięki Państwa zaangażowaniu udało mi się zebrać ponad osiemdziesiąt wpisów. Niestety brakuje mi jeszcze osób z 3 stopniem niepełnosprawności, oraz mężczyzn. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i przypominam o możliwości uzyskania informacji odnośnie wyników. Wystarczy napisać na ten adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Z wyrazami szacunku, Agnieszka Jadach
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Do góry
Pobierz nagłówki ostatnich postów.

Kto jest Online

Na portalu jest teraz

0 użytkowników15 gości
X  Nie pokazuj więcej
Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.

Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji o celu ich używania w przeglądarce znajdziesz tutaj.