Piątek, 27 listopada 2020. Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana Wyślij kartkę >>>
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Witam wszystkich użytkowników!
(1 wejść) 1 Gość
Witamy na forum. Powiedz nam i naszym użytkownikom co Cię interesuje, co lubisz i dlaczego jesteś użytkownikiem. Witamy nowych użytkowników i mamy nadzieję, że będziesz aktywny w tym miejscu!
W dół
TEMAT: Witam wszystkich użytkowników!
kasia
Admin
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Witam wszystkich użytkowników! 10 lat(a) temu Oklaski: 46
Witam Was wszystkich serdecznie! Jako Redaktor Naczelna portalu Damy Radę, chciałabym powitać i zaprosić każdego z Was do uczestnictwa w życiu naszej strony. Chciałabym, aby wszyscy czuli się tu swobodnie, a także mogli znaleźć potrzebne informacje czy podzielić się własnymi doświadczeniami.
Stworzyłam ten portal z myślą o wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób stykają się z niepełnosprawnością. Chcę, by to wszystko – zarówno portal, jak i forum – stanowiło jedyne w swoim rodzaju zbiorcze zestawienie wszystkiego, co wiąże się z problematyką.
Sama jestem mamą niepełnosprawnego dziecka – 6-letniej Hani, z czterokończynowym mózgowym porażeniem dziecięcym i wiem, jak trudno jest znaleźć w naszym rodzimym internecie miejsce, gdzie zdobędzie się informacje o sprzętach, ośrodkach, możliwościach rehabilitacji, pomocy, wsparcia, czy po prostu strony, na której mogłabym „pogadać”. Opowiedzieć o tym, co mnie boli, jak się czuję, jak daję sobie radę, a czasem – po prostu wyżalić.
Dlatego powstał portal „Damy Radę”. Jego idea wyrasta bowiem z moich pragnień i potrzeb, ze znajomości tematyki, z codziennej walki o godne życie i rehabilitację mojej córeczki. I to właśnie ona, właśnie Hania, stała się natchnieniem i „patronką” naszego portalu oraz fundacji „Oswoić los”.
Zapraszam wszystkich – do czytania, komentowania, dzielenia się na forum przemyśleniami, doświadczeniami, opiniami i komentarzami. Chcemy pomagać, doradzać, działać. Współtworzyć razem z Wami stronę, która w naszych zamiarach ma stać się czymś wyjątkowym i jedynym w Polsce. Nie stanie się ona taka jedynie dzięki naszym, redakcyjnym staraniom – to użytkownicy będą stanowić o jej sile i formie. Chcę, byśmy wszyscy razem – dali radę!!!
Bądźcie z nami...
Kasia Łukasiewicz

Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Do góry
Pobierz nagłówki ostatnich postów.