Poniedziałek, 28 września 2020. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława Wyślij kartkę >>>
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Centrum Rehabilitacji pw Św Rocha w Łomży
(1 wejść) 1 Gość
W dół
TEMAT: Centrum Rehabilitacji pw Św Rocha w Łomży
martas8
Użyszkodnik
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Centrum Rehabilitacji pw Św Rocha w Łomży 4 lat(a), 8 mies. temu Oklaski: 0
Byłam tam dwa lata temu, w tym roku wybieram się ponownie. Świetny ośrodek zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Mały, po kilku dniach ludzie się znają. Domowa kuchnia, nie katering, życzliwa atmosfera. W środku lata turnus kosztuje 1300 zł a nie 5 tysięcy jak w renomowanych ośrodkach. 5 zabiegów dziennie w ramach turnusu PFRON + 3 dla opiekuna. Warunki skromne,pokoje z łazienką, czajnik w zbiorowej kuchence na korytarzu, lodówka też. Telewizor zwykły malutki. Nie ma personelu sprzątającego, pokoje sprząta się samemu. Warto Rehabilitacja naprawdę super. Jestem osobą dorosłą, ale obserwowałam dzieci i wszyscy mieliśmy tak samo. Ten sam rehabilitant prowadzi cały turnus ćwiczenia u pacjenta, nie trzeba każdemu powtarzać co można co nie. Duża ilość zabiegów i korzystna cena, są prądy kąpiel wirowa ( częściowe i całkowite). Basen z piłkami i hipoterapia dla dzieci. Na terenie ośrodka piaskownica i huśtawki. Bogaty program wycieczek praktycznie już w tej cenie. Widziałam, że kiedy rehabilitowane były dzieci ich rodzice relaksowali się na fotelach masujących. Naprawdę jak czytam ceny tych renomowanych ośrodków to dochodzę do wniosku, że właściwie płacę za plazmę w pokoju i warunki hotelowe, bo przekonałam się po tym turnusie w Łomży, że sama rehabilitacja nie kosztuje aż tyle . Na deszczowe dni świetlica w której jest duży telewizor, gry planszowe, puzzle, kredki. Jest też możliwość prezentowania talentów uczestników (wieczorki poetyckie, pokazy rękodzieła, talenty muzyczne). Jest też codzienna krótka msza. Załączam stronkę. Rehabilitacja Caritas Łomża Centrum Rehabilitacji pw. św. Rocha Caritas Diecezji Łomżyńskiej Z Lublina dobry dojazd , bezpośredni autobus

Zaloguj się

Ostatnio zmieniany: 2016/01/16 19:10 Przez martas8.
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
arczios
Użyszkodnik
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Centrum Rehabilitacji pw Św Rocha w Łomży 3 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 0
Dzięki za opinię, pozdrawiam

Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Do góry
Pobierz nagłówki ostatnich postów.