PDF Drukuj Email
Dodany przez Redakcja | piątek, 27 czerwca 2014 20:41 | Poprawiony: środa, 30 lipca 2014 20:46
Od Redakcji – Wakacjujcie ;)

I się zaczęły :) „Wakacje, znowu są wakacje” jak śpiewał nam swego czasu kabaret OT.TO. Już niedługo zaczniecie wyjeżdżać na letni odpoczynek, podładować akumulatory, zrelaksować się. Tak jak i my! Dla nas czas urlopowy zaczyna się od jutrzejszego poranka :)

W związku z tym, jak już to było tydzień temu zapowiadane, ciężko będzie złapać nas online, ale nie zostawiamy Was tak całkowicie. Nowe materiały, bardzo ciekawe, będą się pojawiać mniej więcej co drugi dzień w okresie wakacyjnym. Czasem może się zdarzyć dłuższa przerwa, ale to sporadycznie. Dodatkowo przez najbliższe dwa miesiące będziemy intensywnie pracować nad rzeczami i sprawami, którymi chcemy Was zaskoczyć już od września. A jest na co czekać – gwarantujemy ;)

Życzymy Wam, kochani, dużo słońca, radości, odpoczynku, relaksu. Bawcie się dobrze i nie zapominajcie o nas! A jeśli będziecie w fajnych miejscach, zdarzy się Wam coś ciekawego, to opowiedzcie nam o tym. Czekamy na Wasze maile z historiami wakacyjnymi!

Specjalnie na ten czas – ręcznie rysowany letni baner fundacyjny, który pojawia się na naszych stronach. Jak Wam się podoba? :)

Udanych wakacji :)

Redakcja