PDF Drukuj Email
Dodany przez Redakcja | czwartek, 12 września 2013 10:43
Od Redakcji - FOL-OWO MODOWO
Jesień zapowiada się dla FOL ostro modowo!

Cieszy nas, że świat mody nareszcie otwiera się na różnorodność, pokazując piękno znajdujące się również poza ramami ?sztywnych wymiarów? i blond-wieszaków :) Dostrzeżono realny świat, a co ważne i piękne ? to wszystko dzieje się właśnie w Lublinie! A my bierzemy w tym udział! :)

Przed nami wyjątkowy pokaz mody ?Chwilo trwaj? organizowany przez TVP Lublin i Stowarzyszenie ?Jesteśmy kroplą?. Fundacja Oswoić Los i portal damy-rade.org wspierają to wydarzenie. Już 27 września, o godzinie 14.00 spotkamy się w Studiu TVP Lublin. To będzie naprawdę niesamowity pokaz: w pełni inkluzyjny, tuż obok pełnosprawnych modeli kolekcje modowe prezentować będą również osoby niepełnosprawne. Dorośli i dzieci. Warto być i to zobaczyć, organizatorzy szykują kilka ciekawych niespodzianek. Wszystkich z Lublina i okolic serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

Trzy tygodnie później ? kolejne modowe wydarzenie. Tym razem największa impreza tego typu w naszym województwie ? Fashion Voice Lublin. Projektanci lubelscy, znakomici goście, pokazy, showroomy, afterparty, a cały dochód ze sprzedaży biletów organizatorzy postanowili przeznaczyć właśnie na Fundację Oswoić Los. Wspaniały gest, za który serdecznie dziękujemy! Warto zaznaczyć, że prowadzącym będzie... Conrado Moreno! Więcej informacji zdradzimy wkrótce.

Redakcja