PDF Drukuj Email
Dodany przez Redakcja | piątek, 19 lipca 2013 08:30 | Poprawiony: piątek, 19 lipca 2013 08:32
Od Redakcji - To już tysiąc!
Tak jakoś chyłkiem, boczkiem, bez wielkiej manifestacji, niemal niepostrzeżenie ? minęło. Gdyby nie jeden z liczników ? zapewne do tej pory byśmy tego nie dostrzegli. Tymczasem zaś, kochani, chcemy się z Wami podzielić radosną i ciekawą informacją.

Otóż... jesteśmy z Wami już od ponad TYSIĄCA DNI!!! Tak, tak... tysiąc przeszedł. To granica, która w momencie, gdy zaczynaliśmy pracę nad tym portalem, wydawała nam się tak bardzo daleka. I nagle jest, minęło, prawie niezauważenie! Tysiąc dni! Szmat czasu... Tak wiele dni, godzin, minut. Pracy włożonej w powstawanie tego miejsca, kształtowanie go.

Te tysiąc dni to jednak przede wszystkim ludzie. To Wy, drodzy użytkownicy i my tworzący oraz piszący. To miejsce jest nasze wspólne. To tutaj prezentowane są przemyślenia, opowieści, wszystko to, co płynie z Waszych serc (plus trochę informacji pobocznych :D). Wasze wsparcie i doping nieraz dawały nam solidnego kopa. Sprawiały, że tworzyliśmy kolejne projekty, działaliśmy dalej pokazując, że razem damy radę!

Ta jubileuszowa liczba dni skłania do spojrzenia wstecz i uświadomienia sobie, jak daleką drogę przeszliśmy. Tworzyliśmy to miejsce nie znając się praktycznie na takiej działalności. Wszystko, co robiliśmy, robiliśmy po raz pierwszy, na świeżo. Niektóre pomysły nie wypaliły, inne okazały się strzałem w dziesiątkę i mają się świetnie. Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy dumni ze swojego dzieła i jesteśmy dumni z Was ? grona przyjaznych osób, które wspierają naszą działalność.

Tysiąc dni to zarazem i dużo i mało. Dużo, gdy patrzy się wstecz i pomyśli, ile to pojedynczych dni składa się na ten wynik. Mało, gdy spojrzy się pod kątem tego, czego udało nam się dokonać. Tak wiele w tak krótkim czasie. Tak więc podsumowując ? dziękujemy za to, że jesteście z nami przez cały ten czas! Dziękujemy, że bierzecie udział w procesie powstawania i działania tego portalu! Dziękujemy za wsparcie jakie od Was otrzymujemy.

I życzymy - i Wam i sobie ? jak najwięcej kolejnych takich ?tysięcy? dni! :)

Redakcja
Tagi: